اگر تا به حال فکر کرده اید که صابون های طبیعی چگونه ساخته می شوند و کنجکاو شده اید که چگونه آنها را در خانه درست کنید، به جای درستی آمده اید. در EcologíaVerde ما شما را تشویق می‌کنیم که دستور العمل‌های مختلفی را برای محصولات ارگانیک برای تهیه در خانه امتحان کنید، چه مواد آرایشی و چه داروها.

به عنوان مثال، دادن صابون بچه گلمریا دست ساز یا حتی خرید آن ها برای خودتان روز به روز مد شده است. پس چرا آنها را در خانه درست نکنید؟

در واقع، اگر از مواد مضر برای محیط زیست اجتناب شود، این یک گزینه اقتصادی و زیست محیطی است و از محصولات تجاری حاوی مواد شیمیایی سالم تر است.

اگر جرات دارید آن را امتحان کنید، به خواندن ادامه دهید و نحوه درست کردن صابون های دست ساز گیاهی طبیعی را با این دستور العمل های ساده کشف کنید.

فواید صابون های دست ساز گیاهی طبیعی

آنها همچنین به عنوان صابون های دارویی شناخته می شوند ، اگرچه نباید آنها را با صابون های دارویی که دارای دارو هستند اشتباه گرفت.

 این نوع محصولات خانگی و طبیعی در تمام عمر خود در خانه ها ساخته می شوند، اما با رشد بازار جهانی، این آداب و رسوم از بین رفته است.

زیرا خرید محصولات نهایی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و نیازی به کسب دانش جدید برای هر محصول ندارید. هر چه بخواهید یا نیاز داشته باشید در این جامعه قابل درک است.

 گاهی اوقات فراموش می‌کنیم که چیزهای ساده‌ای وجود دارد و اگر آن‌ها را در خانه درست کنیم ارزان‌تر هستند، به محیط زیست و سلامت ما احترام می‌گذارند، زیرا ما موادی را که شامل می‌کنیم کنترل می‌کنیم.

این نوع صابون ها نه تنها برای شستن بدن، دست یا مو، بلکه برای درمان مشکلات پوستی نیز استفاده می شوند، البته توصیه می شود در صورت شیوع شدید مشکل مذکور و یا عود آن، درمان دارویی پیگیری شود.

از صابون ها به عنوان پشتیبان برای تسکین علائم استفاده می شود. بنابراین، صابون هایی برای پوست های حساس، با اگزما، روزاسه، آکنه، پوست های چرب و غیره وجود دارد.

بنابراین، از جمله مزایای اصلی صابون‌های دست ساز گیاهی طبیعی، این است که می‌توانند به درمان مشکلات پوستی به طور طبیعی کمک کنند، همچنین سلامت آن را حفظ کنند، از استفاده بیش از حد از محصولات شیمیایی مصنوعی خودداری کنند و علاوه بر این، در هزینه صرفه‌جویی می‌کنیم و مراقبت می‌کنیم.

از خودمان سیاره مادر EcologíaVerde ما همیشه دستور العمل هایی را انتخاب می کنیم که به محیط زیست احترام می گذارند، مانند مواردی که در این مقاله دیگر درباره نحوه درست کردن صابون خانگی بدون سود سوزآور به شما نشان می دهیم.

 به همین دلیل در زیر دستور العمل هایی برای صابون های دست ساز طبیعی با گیاهان ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به نوع پوست یا مشکل پوستی که ارائه می دهید صابون هایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه به شما کمک کند و در عین حال به مراقبت از آن کمک کنید. محیط زیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *