در ظاهر، به نظر می رسد درب ضد سرقت روکش فلزی که قفل کردن درهای کلاس یکی از ساده ترین و آسان ترین راه ها برای ایمن سازی کلاس ها باشد.

اما طبق جدیدترین داده های مرکز ملی آمار آموزش از سال تحصیلی 2019-2019، حدود 1 مدرسه از هر 4 مدرسه دولتی در ایالات متحده فاقد درهای کلاسی است که می تواند از داخل قفل شود.

طبق گزارش درب فلزی کمیته ویژه مجلس قانونگذاری تگزاس، مدرسه ابتدایی راب، در اووالد، تگزاس، جایی که تیراندازی در ماه مه 21 نفر را کشت، با قفل درهای داخلی کلاس و ورودی و خروجی ساختمان مدرسه مشکل داشت.

این ساختمان دارای سیستم درب کلاس بود که معلمان را ملزم می‌کرد تا درهای کلاس را از بیرون با استفاده از یک کلید برای ایمن کردن کلاس‌هایشان قفل کنند.

معلمان اغلب درها را باز می‌کردند یا به معلمان جایگزین دستور می‌دادند که اگر کلید قفل‌ها را نداشتند، که محدود بود و دیگر تولید نمی‌شد، این کار را انجام دهند.

درب

کارشناسان امکانات مدرسه که با هفته آموزش صحبت کردند، گفتند که مجموعه ای از مسائل باعث می شود مدارس از تغییر رویکرد قفل کردن درهای کلاس خود بازدارند: امور مالی، تدارکات، و مقررات ایمنی آتش نشانی.

مایک پیکنز، درب ضد سرقت مدرن ترک مدیر اجرایی شورای ملی تأسیسات مدرسه، گفت: «آنها هنوز به آنها نرسیده‌اند. “آنها پول ندارند که همه آنها را به یکباره انجام دهند، بنابراین آنها را در حالی که می روند انجام می دهند.

اندرو اولری، دستیار ناظر امور مالی و عملیات در مدارس دولتی نیوبدفورد در ماساچوست، گفت: هزینه تعویض قفل درهای کلاس می تواند کل بودجه تعمیر و نگهداری برای یک سال باشد.

مناطق درب بالکن upvc کم درآمد مانند O’Leary’s ساختمان های قدیمی تری نسبت به سایر سیستم های مدارس دارند، در سرمایه گذاری در سراسر ایالت عقب مانده اند، بودجه بسیار اولیه برای هر دانش آموز دارند و اغلب ارتقاء تعمیر و نگهداری را به تعویق می اندازند.

او گفت که آنها احتمالاً مدارسی دارند که جزو 25 درصدی هستند که فاقد درهای کلاس هستند که از داخل قفل می شوند.

 • منابع:
  1. Shouldn’t Classroom Doors Lock From the Inside? Here’s Why Many Don’t
 • تبلیغات: 
  1. باغ زیتون به صورت رومیزی در شرایط استوایی
  2. در دوران باستان از عسل چه استفاده ای میشود؟
  3. عناب برای مردم چین حرف های تازه ای به همراه آورد
  4. رژیم غذایی اسید چرب گردو حوادث بیماری قلبی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *